Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolno-budowlana, ul. Centralna

Centralna, Porąbka, śląskie

  • 270 000 zł
  • 1 842 m²
  • 146,58 zł/m²

Zdjęcie

Monika Połatyńsk...

Skontaktuj się

Działka rolno-budowlana, ul. Centralna

Centralna, Porąbka, śląskie

zaktualizowane:
16 maja 2026

270 000 zł

1 842 m²

146,58 zł/m²

Działka rolno-budowlana, ul. Centralna

Zaktualizowane: 16 maja 2026

270 000 zł 1 842 m² 146,58 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 270 000 zł (146,58 zł/m²)
  • Źródło: biuro nieruchomości: REMAX POLSKA, zaktualizowane: 16.05.2026
  •   numer ogłoszenia: REMAX-5985/3123/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

GRAŻYNA NIEMIEC
Agent prowadzący
 
Na sprzedaż działka budowlano-rolna o powierzchni 1842 m², położona w spokojnej i malowniczej części Porąbki przy ul. Centralnej. Nieruchomość usytuowana jest w otoczeniu zieleni, co czyni ją idealnym miejscem zarówno do zamieszkania, jak i rekreacji. (...)

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Monika Połatyńska

694 486...

694 486 486

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Zostaw telefon,
oddzwonimy

Jak najszybciej

zmień

Po godzinie: